Příměstský tábor na téma Harry Potter

Pomoz nám zastavit stále se zvyšující vliv černé magie a poraz s námi Lorda Novotvorda!

Termín: 2.8.-6.8.2021
Cena: 4190 Kč (v ceně obědy a svačiny každý den, čtvrteční přespání + večeře, páteční snídaně, virtuální realita)

Nemůžeš se dočkat svého magického dopisu z Flyzounic? Expresní spoj na Příměstský tábor s tématem Flyzounice (Harry Potter) ve Fly Zone Parku v Hradci Králové už tě netrpělivě čeká! V týdnu od 27.7 do 31.7. 2020 tě čeká dobrodružství s cílem zastavit stále se zvyšující vliv černé magie v podání Lorda Novotvorda! Za cenu 3300 Kč budeš mít zajištěný oběd a svačinu na každý den, čtvrteční večeři a páteční snídani. Společně si vyrobíme magické hůlky, zahrajeme si Famfrpál a virtuální realitu, vyrobíš si mimo jiné i vlastní tričko podle svých představ. Dokonce společně navštívíme únikovou hru Únik z čarodějnické školy čar a kouzel v Praze a zkoukneme některé díly ze série Harryho Pottera. Se zkušeným vedoucím si zahraješ spoustu her a aktivit vytvořených přímo pro tento tábor. Výpravu po magickém světě zakončíme čtvrtečním přespáním v areálu Fly Zone Parku, kde zničíme veškeré síly černé magie Lorda Novotvorda! Pokud Tě ohrožení Flyzounic nenechá spát, neváhej a přihlas se buď přes e-mailovou adresu info@fly-zone.cz nebo osobně na recepci ve Fly Zone Parku. Budeme se na Tebe těšit, lumos!


Další akce


Parkourový tábor

Dvě hodiny tréninku parkouru denně pod vedením zkušeného trenéra a celý tábor zaměřený na fyzickou zdatnost, ohebnost a pružnost potřebnou ke zvládnutí triků a překážek.

 

Termíny: 25.7.-29.7. + 15.8.-19.8.2022
Cena: 4600 Kč / dítě

Zobrazit podrobnosti


Pevnost Boyard

Chceš poznat otce Futra nebo překonávat náročné fyzické i psychické překážky? V tom případě je pro tebe tento tábor ten pravý.

 

Termín: 11.7.-15.7.2021
Cena: 3600 Kč / dítě

Zobrazit podrobnosti